Gaia Gallery Dolapdere, Daily Sabah’ta

Gaia Gallery Dolapdere Daily Sabah

Kaya Genç, Gaia Gallery’nin yeni mekanı Dolapdere’yi Daily Sabah’ta anlattı. Okumak için tıklayın.

Arda Yalkın, BasedIstanbul’da

Arda Yalkin Based Istanbul

Sanatçımız Arda Yalkın, yeni sergisi Everything is Awesome’ı BasedIstanbul’a anlattı. Okumak için tıklayın.

Şifa Girinci veri sanatını anlattı

Şifa Girinci The Magger

Sanatçımız Şifa Girinci,TheMagger.com’dan Rana Kelleci’ye veri sanatını anlattı. Okumak için tıklayın.

Artık Dolapdere’deyiz

Gaia Gallery Dolapdere

Gaia Gallery artık Dolapdere’de.

Adres: Serdar Ömer Paşa Cad. No: 3 Dolapdere, Beyoğlu

Daha fazlası için Instagram’da takip edin: @gaiagallerytr

İş Hayatı Ece İle Başlar

Ardan Özmenoğlu - Ece Ajanda

Sanatçı Ardan Özmenoğlu’nun kurguladığı proje, Ece Ajandası’nın eski bir reklam afişinden ortaya çıktı. Günümüzde Karaköy’de hayatına devam eden Ece Ajandaları’nın mağaza vitrini bu konseptle bütünleştirilerek, ajandanın sayfalarından oluşan bir enstelasyona ev sahipliği yapıyor. Devamını Oku

Nil Nuhoğlu, Şafak Gürboğa’yı yazdı

Nil Nuhoğlu Şafak Gürboğa'yı yazdı

Galeri direktörümüz Nil Nuhoğlu Temmuz ayında yayınlanan Istanbul Art News’ın Portfolyo sayfalarında genç sanatçı Şafak Gürboğa’yı kaleme aldı.

Berkay Tuncay, XOXO’da

Hayat Sen Kedi Videoları İzlerken Başından Geçenlerdir sergisiyle İstanbul’daki ilk kişisel sergisini açan Berkay Tuncay bu ay XOXO The Mag’de yer aldı. Tuncay, öncesinde #GaiaLiveTalk’un dördüncü konuğu olmuş ve sergisini Facebook üzerinden canlı olarak Gaia Gallery takipçileriyle paylaşmıştı.

Arda Yalkın, LOOP Barcelona’da

Arda Yalkın - The Circle Jerk (2016)

Sanatçımız Arda Yalkın, The Circle Jerk isimli video enstalasyonuyla 2-4 Haziran tarihleri arasında Barselona’da düzenlenen LOOP Fuarı’ndaydı. Fuar, İspanya’daki Türk büyükelçimizin de ziyaretiyle daha anlamlı hale geldi. Sanatçı, fuar katılımı öncesi 27 Mayıs’ta Facebook üzerinden canlı gerçekleştirdiğimiz #GaiaLiveTalk’un üçüncü konuğuydu.

Hande Şekerciler, Elgiz Müzesi Teras Sergisi’nde

Sanatçımız Hande Şekerciler, Bir Ölüme Bakış isimli eseriyle 31 Mayıs – 12 Kasım tarihleri arasında Maslak’taki Elgiz Müzesi’nde düzenlenen teras sergisi Kaçak Gölge’de yer alıyor. Şekerciler, 10 Mayıs’ta kurulum öncesi sergiyi ve yeni çalışmalarını #GaiaLİveTalk’ta Facebook üzerinden canlı olarak paylaştı.

Gaia Gallery, Ağustos’ta Bodrum’a Geliyor

Gönül Nuhoğlu - No Man's Land (2014)

12. D-Marin Uluslararası Klasik Müzik Festivali kapsamında Gaia Gallery, Bodrum’a geliyor. Hande Şekerciler, Gönül Nuhoğlu ve Arda Yalkın’ın katılımıyla hazırlanan Marsiyas’ın Çağrısı isimli sergimiz 20-28 Ağustos tarihleri arasında Gümüşlük Eklisia’da olacak.